BALAJI RENUKUMAR

ZAŁOŻYCIEL, CEO

WORKFLOWS & AUTOMATION EKSPERT | INNOWATOR W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ | PRZEDSIĘBIORCA

Balaji od zawsze dąży do tego, aby procesy przemysłowe i korporacyjne stały się bardziej wydajne dzięki zastosowaniu automatyzacji i hi-tech. Pasją Balaji’ego jest wdrażanie rozwiązań, które zwiększają wydajność operacji i procesów w przedsiębiorstwach/branżach poprzez rozwijanie technologii cyfrowych w inteligentne technologie automatyzacji. Po uzyskaniu tytułu licencjata z inżynierii kosmicznej na IIT Kanpur w Indiach, pracował w dziale badań i rozwoju w elitarnych instytucjach akademickich i badawczych, takich jak ETH Zurich, RWTH Aachen, DLR w Europie. Później zajął się rozwojem biznesu i konsultingiem w Niemczech i Francji, a następnie rozpoczął swoją przygodę z przedsiębiorczością w Indiach, Europie, a ostatnio w Dolinie Krzemowej. Później przeniósł się do Business Development and Consulting w Niemczech i Francji, zanim zajął się przedsiębiorczością w Indiach, Europie, a ostatnio w Dolinie Krzemowej.

RAGHUNANDAN GORUR

VP, INŻYNIERIA

FULL LIFE CYCLE PRODUCT/SYSTEM DEVELOPMENT | ENTERPRISE & HIGH-LEVEL/LOW-LEVEL ARCHITECTURE

Raghu jest innowatorem, architektem, zaangażowanym liderem technicznym, analitykiem i specjalistą ds. wsparcia z ponad 16-letnim doświadczeniem w przyczynianiu się do wysokich wyników firmy poprzez umiejętne spełnianie celów przedsiębiorstwa. Raghu ma doświadczenie w projektowaniu międzynarodowych aplikacji, obiektowo zorientowanych metodologiach, analizie procesów cyklu życia oprogramowania, interakcji z klientem, tworzeniu aplikacji internetowych, narzędziach przepływu pracy, zwiększaniu opcji dostępnych dla użytkownika, przywództwie zespołowym, wsparciu produkcji, zarządzaniu projektami, technologiach open source, GraphDB, Blockchain, Robotic Process Automation (RPA).

ASHWANI DHAWAN

DYREKTOR DS. KONSULTINGU, ROZWOJU BIZNESU

PRZEDSIĘBIORCA | LIDER BIZNESOWY I TECHNOLOGICZNY | DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU PROGRAMAMI W WIELU DZIEDZINACH

Ashwani jest założycielem, partnerem i dyrektorem programu w SliderBar, Palo Alto, CA. Od ponad 20 lat pełni funkcje kierownicze w rozwoju produktów i zarządzaniu programami w zakresie oprogramowania do zarządzania IT / centrum danych w przedsiębiorstwie, sieci, medycznych urządzeń radiacyjnych. Jego doświadczenie obejmujące pełne zarządzanie cyklem życia produktów / programów, w tym architekturę systemów, rozwój oprogramowania, integrację systemów, rozwój biznesowy, zaopatrzenie strategiczne, zarządzanie kontraktami i sprzedaż techniczną dla dużych firm, start-upów i butików.

MARIUSZ BURACZYŃSKI

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR

Mariusz wnosi ponad 25 lat doświadczenia zawodowego obejmującego branżę energetyczną, konsulting, rozwój biznesu i zarządzanie programami. Był członkiem zespołu założycielskiego oraz jednym z pierwszych pracowników KDPW - izby rozliczeniowej dla instrumentów pochodnych, funduszy emerytalnych (PTE Norwich Union), polskiego rynku energii elektrycznej i instrumentów pokrewnych (TGE). Swoją karierę zawodową rozwijał na rynku kapitałowym pracując w Banku PeKaO, PTE Norwich Union. Od 2000 roku związany jest z branżą energetyczną pracując w GPW InfoEngine (jako CFE), PGE (jako Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem), Wirtualnej Elektrowni (jako Prezes Zarządu) oraz członek zarządu PGE Trading GmbH.

JAKUB KANIA

SENIOR FRONTEND DEVELOPER

Jakub jest doświadczonym inżynierem oprogramowania i front-endowym programistą z ponad 14-letnim doświadczeniem w rozwoju UI/UX, specjalizującym się w ramach React i rozwiązaniach towarzyszących. Współpracował z firmami technologicznymi, pomagając budować od podstaw firmy oparte na technologii. Współpracował również z różnymi firmami, w tym z małymi startupami i dużymi społecznościami - od początkowej architektury do ostatecznego wdrożenia. Jego doświadczenie polega na budowaniu aplikacji z naciskiem na wykorzystanie najlepszych praktyk, wydajności, optymalizacji kodu w celu stworzenia oprogramowania wysokiej jakości.

TOMASZ NAPIERAŁA

SENIOR DEVOPS ENGINEER

Tomasz jest ekspertem domeny DevOps i doświadczonym managerem w IT/Product Management z ponad 20-letnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery miał okazję pracować i realizować projekty zarówno dla największych firm w Polsce, takich jak Allegro, jak i międzynarodowych gigantów technologicznych, w tym Intel, AT&T, Google czy Dell. Brał również udział w rozwoju projektów open source, takich jak Kubernetes, gdzie był założycielem i pełnił funkcję lidera on-premise Kubernetes SIGs. Jest również cenionym menedżerem. Obecnie zaangażowany w projekty bankowości inwestycyjnej, tradycyjne oraz na rynkach kryptowalutowych.

ALEKSANDRA ŚWIĄTEK

KOORDYNATOR OPERACJI

Aleksandra posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, które zdobyła pracując dla Transkinetik i e-Kiosk. Pracowała również jako Standard Excellence Expert, gdzie zyskała większe doświadczenie w pracy zespołowej i współpracy pomiędzy różnymi oddziałami. Obecnie w Sensfix koordynuje pracę wielu działów. Aleksandra ma duże doświadczenie w pracy z ludźmi, dzięki czemu ma pewność, że każdy przepływ pracy jest prawidłowo realizowany. Studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i posiada tytuł licencjata w zakresie Dietetyki.

RAMAKRISHNA AKELLA

DORADCA

Prof. Akella jest profesorem systemów informacyjnych i zarządzania technologią, dyrektorem CIBDA/CLASS/KISMT na Uniwersytecie Kalifornijskim. Z ponad 130 publikacjami i 6000 cytowań na swoim koncie, jest liderem w dziedzinie AI/ML/Deep Learning w przemysłowym IoT, opiece zdrowotnej i tymczasowej analityce Bigdata. Jego praca w zakresie AI, ML, OR, Statystyki miała globalnie transformujący wpływ na kilka krytycznych obszarów, w tym uczenie się i zarządzanie wydajnością, automatyzację fabryk w czasie rzeczywistym, zarządzanie łańcuchem dostaw, wyszukiwanie i systemy rekomendacji. W swojej karierze zajmował się inżynierią, zarządzaniem, informatyką, naukami informatycznymi i medycyną, pracując w Carnegie Mellon (profesor nadzwyczajny w Szkole Biznesu i Informatyki), a następnie w MIT, Berkeley i Stanford, tworząc TIM w UCSC jako dyrektor założyciel. Studiował w IIT, IISc i robił prace podoktorskie w MIT i Harvardzie.

EDWARD COPELAND

DORADCA

Edward Copeland jest wszechstronnym Operations Leaderem, ekspertem w dziedzinie operacji w miejscu pracy i zarządzania obiektami, posiadającym wyjątkową wiedzę na temat miejsc pracy zorientowanych na rozwój. Wykorzystując swoje umiejętności technologiczne przy wdrażaniu nowych systemów, usług i usprawnianiu operacji, w ciągu swojej kariery zawodowej dostarczył wiele milionów oszczędności poprzez tworzenie progresywnych rozwiązań, budowanie innowacyjnych programów i tworzenie środowisk zdefiniowanych przez strategiczną doskonałość. Edward ukończył wiele projektów, wszystkie na czas i w ramach budżetu, w celu ulepszenia przestrzeni mieszkalnych i zewnętrznych, nowych systemów pokładowych, takich jak zautomatyzowane sterowanie statkiem i nawigacja, oraz platform sieciowych do zdalnego monitorowania i administrowania krytycznymi funkcjami. Jest wysoko ceniony za definiowanie i wdrażanie rozwiązań i projektów w zakresie kompleksowego projektowania obiektów, konserwacji, budowy i planowania przestrzeni, konsekwentnie dostarczając najwyższej klasy rozwiązania w zakresie zarządzania nieruchomościami i wyjątkowych doświadczeń pracowników.

FARHAT ALI

DORADCA, STRATEGIA

ZDOLNOŚĆ PRZYWÓDCZA | AKUMULACJA TECHNOLOGICZNA | STRATEGIA

Farhat Ali jest byłym prezesem i dyrektorem generalnym Fujitsu America, gdzie kierował operacjami informatycznymi obejmującymi ponad 10 000 pracowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Środkowej, Indiach i na Filipinach. Zbudował skuteczny zespół wykonawczy, przekształcając biznes komputerów osobistych, rozszerzając kanały sprzedaży i z powodzeniem łącząc operacje Fujitsu w Ameryce Północnej. Przed podjęciem pracy w Fujitsu, spędził ponad 20 lat w Amdahl Corporation, gdzie zajmował wysokie stanowiska kierownicze, w tym wiceprezesa ds. obsługi klienta, wiceprezesa ds. operacyjnych oraz dyrektora finansowego Amdahl Global Services. Wnosi on szerokie doświadczenie we wszystkich aspektach biznesu i operacji. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Princeton i uzyskał tytuł MBA w Harvard Business School.

MICHAEL YORKER

DORADCA

Michael jest doświadczonym managerem nieruchomości z ponad 22-letnim doświadczeniem w zarządzaniu obiektami i projektami, negocjacjach umów i najmu, rozwoju klientów, budowaniu relacji i obsłudze klienta. Nadzorował zarządzanie, skalowanie i renowację obiektów o powierzchni do 150.000 stóp kwadratowych, w tym relokacje firm krajowych i międzynarodowych, odgrywając kluczową rolę w podejmowaniu ważnych decyzji, planowaniu przestrzeni, zakupach korporacyjnych, zakupach nieruchomości, ocenie potrzeb, planowaniu zakupu mebli, inwentaryzacji, zarządzaniu usprawnieniami najemców, zarządzaniu projektami budowlanymi, usprawnieniami najemców, zarządzaniu bezpieczeństwem budynku, obsłudze klienta i planowaniu przestrzeni komercyjnych. Jego doświadczenie obejmuje również nauczanie BCLS/CPR dla American Heart Association, zarządzanie restauracjami/barami, handel detaliczny oraz przemysł hotelarski w USA, Wielkiej Brytanii i Ameryce Południowej.

MICHAEL KAPLAN

DORADCA DS. FINANSÓW I OPERACJI

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH OPERACJI FINANSOWYCH

Kariera Michaela, który prowadził operacje finansowe w Dolinie Krzemowej, zbudowana na Wall Street i konsultingu zarządczym, dała mu 360° spojrzenie na firmy technologiczne. Widząc typowe problemy startupów - bóle wzrostowe, problemy egzystencjalne, poszukiwanie właściwych inwestorów - wierzy, że każda firma jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowych rozwiązań. Pomaga sensfix nie tylko poprzez zarządzanie unikalnym modelem finansowym dla Enterprise SaaS, ale także uwalnia założycieli od biznesowej harówki, która uniemożliwia im robienie tego, co kochają - rozwijanie wspaniałej technologii i wprowadzanie innowacyjnych produktów i usług na rynek. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii z Cornell oraz MBA w dziedzinie finansów z Columbia Business School.

PRAKASH NARAYAN

DORADCA, TECHNOLOGIA

WIZJA I STRATEGIA PRODUKTU | ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA | DOSTAWA | SOJUSZE PARTNERSKIE

Prakash jest sprawdzonym liderem w dziedzinie produktu i inżynierii. Wnosi ponad 25 lat doświadczenia we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania, od koncepcji do realizacji, z najnowszym doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych o architekturze klient-serwer, obejmujących agregację i dostarczanie danych o wysokiej wartości. Z pasją doradza sensfix we wszystkich aspektach produktowych i inżynieryjnych, wykorzystując swoje doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i prowadzeniu ich zgodnie z harmonogramem aż do zakończenia, doskonałą znajomość narzędzi do tworzenia oprogramowania, programowania systemów operacyjnych, dostrajania i analizy aplikacji. Buduje również sojusze partnerskie, pielęgnuje wzajemnie korzystne relacje i współdziała z VC / analitykami.

RAVI CHERUVU

DORADCA

Dr Cheruvu jest weteranem rozwiązań AI. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zakresie usług IT, rozwoju produktów oraz badań i rozwoju. Dostarczał złożone systemy oprogramowania dla firm międzynarodowych oraz rozwiązania przemysłowe i AI dla firm indyjskich. Pracował w firmach indyjskich przez około 29 lat, a za granicą przez 13 lat. Przez 3 lata był wykładowcą na Latrobe University w Australii, gdzie prowadził kursy AI dla studentów. Wnosi ponad 15 lat doświadczenia w pracy z firmami IT, dla których opracowuje produkty oparte na AI/NLP. Ponadto, dr Cheruvu jest autorem wielu artykułów naukowych prezentowanych na międzynarodowych i krajowych konferencjach w dziedzinie NLP, MLIR. Jest architektem pierwszego komercyjnego procesora wektorowego w Indiach oraz twórcą najpotężniejszego kompilatora Prolog w Indiach.

MADAN ANKAPURA

DORADCA, ZARZĄDZANIE PRODUKTEM

PRODUCT LEADER W GOOGLE

Madan na co dzień pracuje w Google jako Product Manager. Z pasją doradza sensfix w zakresie zarządzania produktem. Wnosi ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu produktów hardware/software, tworzeniu map drogowych produktów, zarządzaniu programami, priorytetyzacji zadań, zarządzaniu cyklem życia oprogramowania, kierowaniu architekturą techniczną i budowaniu zespołów, które przynoszą efekty. Magister inżynierii elektrycznej i komputerowej, Madan wcześniej pracował w startupie opracowującym technologię znakowania wodnego wideo, a następnie współpracował z Samsungiem, a obecnie z Google. Posiada doświadczenie produktowe/inżynierskie w rozwijaniu/skalowaniu androida w ekosystemie partnerskim i poprawie żywotności baterii w smartfonach. Szczególnie interesują go firmy pracujące nad konwergencją sieci, urządzeń mobilnych i nadawczych (TV/Radio).

DR. RALPH WERNER

DORADCA, BUSINESS DEVELOPMENT

Ralph zajmował różne stanowiska kierownicze w firmach zajmujących się handlem elektronicznym, reklamą i ogłoszeniami internetowymi (National Semiconductors, eBay, mobile.de, Adconion, Naspers, Matomy, Deutsche Telekom, Ringier Axel Springer Media AG, Dekamedia). Znany jest ze swojej przenikliwości biznesowej z silnym naciskiem na technologię. Jego pasja do innowacji i modeli biznesowych napędzanych przez technologię sprawia, że doradza sensfix w zakresie strategii. Pomaga on w rozwiązywaniu różnorodnych problemów strategicznych, łącząc swoje szerokie doświadczenie i umiejętności zdobyte na przestrzeni lat w zakresie technologii produkcji półprzewodników, doradztwa w zarządzaniu i rozwoju strategii, rynków internetowych, reklamy cyfrowej po stronie kupna i sprzedaży, internetowych modeli biznesowych, rozwoju biznesu i sprzedaży oprogramowania, bezpieczeństwa sieci, oprogramowania, reorganizacji i procesów transformacji.

ANIL ADVANI

DORADCA

Anil jest znanym prawnikiem, doradcą, aniołem biznesu i mentorem założycieli startupów na wczesnym etapie rozwoju w Dolinie Krzemowej. Jest partnerem zarządzającym w firmie prawniczej Inventus Law z siedzibą w Palo Alto, w samym sercu Doliny Krzemowej. Doradzał startupom na wczesnym etapie rozwoju, począwszy od ich początków w postaci 2-3 "chłopaków w garażu", aż po globalne, międzynarodowe korporacje w całym cyklu życia przedsięwzięcia, negocjując finansowanie anielskie i venture, transakcje z klientami i licencjami oraz fuzje i przejęcia. W ciągu ostatnich 19 lat pracy w renomowanych kancelariach prawnych, takich jak Cooley Godward i Orrick Herrington, a obecnie Inventus Law, reprezentował ponad 3000 startupów, inwestorów, założycieli i był zaangażowany w prawie 500 transakcji finansowania i fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 3 miliardów dolarów.

SANJIT SINGH DANG

DORADCA

Dr Sanjit Singh Dang jest odnoszącym sukcesy inwestorem venture capital, kierownikiem korporacji, członkiem zarządu, mówcą i pisarzem w Dolinie Krzemowej od prawie dwóch dekad. Obecnie jest współzałożycielem i prezesem firmy U First Capital, która oferuje Venture Capital jako usługę dla korporacji. Wcześniej pracował w Intel Capital, gdzie osiągnął znakomite wyniki, doprowadzając do 1 wyjścia z inwestycji każdego roku: DocuSign (IPO 2018), Body Labs (2017), VokeVR ( 2016), Maginatics (2015) i Basis Science (2014). Był inwestorem i członkiem zarządu w kilku firmach, w tym True Fit, Reflektion, Helpshift i Enlighted. Sanjit ma doświadczenie w inwestowaniu w sektorach Consumer i Enterprise w kilku obszarach: Transport, AI, Bezpieczeństwo, Big Data, IoT, Virtual Reality, eCommerce, itp.