BALAJI RENUKUMAR

ZAŁOŻYCIEL - SENSFIX, INC.

WORKFLOWS & AUTOMATION EKSPERT | INNOWATOR W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ | PRZEDSIĘBIORCA

Balaji nieustannie dąży do uczynienia życia bardziej wydajnym poprzez wykorzystanie automatyzacji i zaawansowanych technologii. Pasją Balaji’ego jest wdrażanie rozwiązań, które zwiększają wydajność operacji i procesów w przedsiębiorstwach/branżach poprzez rozwijanie technologii cyfrowych w inteligentne technologie automatyzacji. Po uzyskaniu tytułu licencjata z inżynierii kosmicznej na IIT Kanpur w Indiach, pracował w dziale badań i rozwoju w elitarnych instytucjach akademickich i badawczych w Europie. Później przeniósł się do Business Development and Consulting w Niemczech i Francji, zanim zajął się przedsiębiorczością w Indiach, Europie, a ostatnio w Dolinie Krzemowej.

MICHAEL KAPLAN

DYREKTOR FINANSÓW I OPERACJI

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH OPERACJI FINANSOWYCH

Kariera Michaela w zarządzaniu operacjami finansowymi w Dolinie Krzemowej jest zbudowana na doświadczeniu w Wall Street i doradztwie w zakresie zarządzania, dała mu 360-stopniowy wgląd w firmy technologiczne. Widząc typowe problemy startupowe - bóle rozwojowe, problemy egzystencjalne, poszukiwanie odpowiednich inwestorów - wierzy, że każda firma jest wyjątkowa i wymaga unikalnych rozwiązań. Pomaga Sensfix nie tylko zarządzając unikalnym modelem finansowym dla modelu biznesowego Enterprise SaaS, ale uwalnia założycieli od harówki biznesowej, która w innym przypadku ogranicza wejście na rynek. Posiada tytuł licencjata z ekonomii uzyskany w Cornell oraz tytuł MBA z finansów w Columbia

RAGHUNANDAN GORUR

VP, INŻYNIERIA

FULL LIFE CYCLE PRODUCT/SYSTEM DEVELOPMENT | ENTERPRISE & HIGH-LEVEL/LOW-LEVEL ARCHITECTURE

Raghu jest innowatorem, architektem, zaangażowanym liderem technicznym, analitykiem i specjalistą ds. Wsparcia z ponad 16-letnim doświadczeniem w przyczynianiu się do wysokich wyników firmy poprzez umiejętne spełnianie celów przedsiębiorstwa. Raghu ma doświadczenie w Projektowaniu Międzynarodowych Aplikacji, obiektowo zorientowanych metodologiach, analizie procesów cyklu życia oprogramowania, interakcji z klientem, tworzeniu aplikacji internetowych, narzędziach przepływu pracy, zwiększaniu opcji dostępnych dla użytkownika, przywództwie zespołowym, wsparciu produkcji, zarządzaniu projektami, technologiach open source, GraphDB, Blockchain, Robotic Process Automation (RPA).

ASHWANI DHAWAN

DYREKTOR DS. KONSULTINGU, ROZWOJU BIZNESU

PRZEDSIĘBIORCA | LIDER BIZNESOWY I TECHNOLOGICZNY | DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU PROGRAMAMI W WIELU DZIEDZINACH

Aswani jest założycielem, partnerem i dyrektorem programu w SliderBar, Palo Alto, CA. Od ponad 20 lat pełni funkcje kierownicze w rozwoju produktów i zarządzaniu programami w zakresie oprogramowania do zarządzania IT / centrum danych w przedsiębiorstwie, sieci, medycznych urządzeń radiacyjnych. Doświadczenie obejmujące pełne zarządzanie cyklem życia produktów / programów, w tym architekturę systemów, rozwój oprogramowania, integrację systemów, rozwój biznesowy, zaopatrzenie strategiczne, zarządzanie kontraktami i sprzedaż techniczną dla dużych firm, start-upów i butików.

MARIUSZ BURACZYŃSKI

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR

Mariusz ma ponad 25 lat doświadczenia zawodowego. W trakcie swojej kariery zawodowej miał okazję uczestniczyć w budowaniu wielu firm i rozwiązań od samego początku. Był na początku tworzenia KDPW oraz izby rozliczeniowej dla instrumentów pochodnych, funduszy emerytalnych (PTE Norwich Union), polskiego rynku energii elektrycznej i instrumentów pochodnych (TGE). Uczestniczył w unikalnych projektach m.in. tworzenia strategii firm, integracji PGE z EDF, tworzenia strategii zarządzania ryzykiem (ERM, handel, itp.). Karierę zawodową rozpoczął na rynku kapitałowym pracując w KDPW, Banku PeKaO, PTE Norwich Union. Od 2000 roku związany jest z rynkiem energii i sektorem elektroenergetycznym. Przez ponad 12 lat pracował na Towarowej Giełdzie Energii, następnie w Enerco, WSE InfoEngine jako CFO oraz przez 5 lat w PGE jako dyrektor ds. zarządzania ryzykiem - Szef Zarządzania Ryzykiem Grupy. Był również dyrektorem generalnym Wirtualnej Elektrowni oraz członkiem rady nadzorczej PGE Trading GmbH.

TOMASZ NAPIERAŁA

SENIOR DEVOPS ENGINEER

Tomasz Napierała jest inżynierem i managerem w obszarach IT i zarządzania produktem z ponad 20 letnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery miał okazję pracować i realizować projekty zarówno dla największych firm w Polsce takich jak Allegro, jak również dla międzynarodowych gigantów technologicznych, wśród których znajdują się Intel, AT&T, Google, Dell. Odpowiadał za architekturę, wdrożenia i realizację wielomilionowych projektów w wielu obszarach, zaczynając od dużych platform e-commerce, poprzez projekty infrastruktury technicznej dla operatorów globalnych, budowę pierwszej w Europie sieci w pełni bezobsługowych sklepów typu convenience, aż po rozproszone systemy przetwarzania danych dla instytucji finansowych. Brał również udział w rozwijaniu projektów open source, takich jak Kubernetes, gdzie był założycielem i pełnił funkcję lidera Kubernetes On Prem SIG. Pasjonat zastosowania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w nietrywialnych przypadkach. Ekspert w zakresie wytwarzania oprogramowania, architektury chmurowej i automatyzacji procesów, a także ceniony mentor i manager. Studiował ekonomię i inżynierię komputerową na uczelniach w Polsce i za granicą.

PAWEŁ MERGIST

QUALITY ASSURANCE ENGINEER

Paweł ma ponad 10-letnie, solidne doświadczenie w testowaniu i rozwoju oprogramowania. Zdobył praktyczne doświadczenie jako programista, integrator, specjalista ds. zapewnienia jakości. Lider zarówno w projektach kaskadowych, oraz tzw. projektach agile. Jako Senior QA miał znaczący wpływ na awarie projektu i organizację pracy, aby dotrzymać uzgodnionych terminów i jakość. Koncentruje się na celach, wykorzystuje najnowszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, aby rozwiązywać zadania i nie przegrywać satysfakcja konsumenta. Uczestniczył w planowaniu projektów, zbieraniu i udoskonalaniu wymagań, tworzeniu, określonych obszarach testowych, priorytetach i zarządzanych przydziałów członków zespołu. Odpowiedzialny za wykonanie demo produktów do ich finalnej wersji. Ma duże wykształcenie w zakresie tworzenia oprogramowania, zapewniania jakości i zarządzania projektami. Przedstawia bardzo dobre umiejętności efektywnej komunikacji i rozwiązywania problemów.

JAKUB KANIA

SENIOR FRONTEND ENGINEER

Jakub jest profesjonalnym inżynierem oprogramowania i front-endowym programistą z ponad 14-letnim doświadczeniem w rozwoju UI, specjalizującym się w ramach React i rozwiązaniach towarzyszących. Współpracował z firmami technologicznymi, pomagając budować od podstaw firmy oparte na technologii. Współpracował również z różnymi firmami, w tym z małymi startupami i dużymi społecznościami - od początkowej architektury do ostatecznego wdrożenia. Jego doświadczenie polega na budowaniu aplikacji z naciskiem na wykorzystanie najlepszych praktyk, wydajności, optymalizacji kodu w celu stworzenia oprogramowania wysokiej jakości.

TETIANA NIKITCHENKO

KIEROWNIK OPERACJI

Tetiana posiada tytuł magistra informatyki oraz licencjat z rachunkowości i audytu. Podczas studiów i ubiegania się o tytuł magistra na jednej z najlepszych uczelni technicznych na Ukrainie rozpoczęła karierę zawodową w jednej z największych firm handlowych w Europie - Glencore International. Od tego czasu zajmuje się sprzedażą i zarządzaniem projektami oraz rozwojem biznesu.

ALEKSANDRA ŚWIĄTEK

KOORDYNATOR OPERACJI

Aleksandra ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Koordynuje pracę wielu działów Sensfix. Aleksandra ma duże doświadczenie w pracy z ludźmi. Studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i posiada tytuł licencjata w dziedzinie dietetyki.

RAHUL SHUKLA

DORADCA, GŁÓWNY ARCHITEKT

SPECJALISTA W ZAKRESIE TWORZENIA PRODUKTÓW INTERNETOWYCH I MOBILNYCH ODPOWIEDNICH DLA ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH SAAS W KONTEKŚCIE B2B I B2C

Rahul B.Tech, Electrical z IIT(Kanpur) - jest współzałożycielem, CTO i architektem oprogramowania w Elementora - mobilnej, opartej na odkrywaniu danych platformy samouczenia się, służącej do modelowania osobowości użytkownika i przedstawiania istotnych dla kontekstu zaleceń dotyczących oszczędzania pieniędzy. Jest ekspertem komunikacji WorkFlow Product, specjalizującym się w tworzeniu Web & Mobile Products odpowiednich dla SaaS Business Solution w kontekście B2B i B2C.

MADAN ANKAPURA

DORADCA, ZARZĄDZANIE PRODUKTEM

PRODUCT LEADER W GOOGLE

Madan ma ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu sprzętu/oprogramowania, tworzeniu map drogowych produktów, zarządzaniu programami, nadawaniu priorytetów zadaniom, zarządzaniu cyklem życia rozwoju oprogramowania, prowadzeniu architektury technicznej i budowaniu zespołów, które je dostarczają. Jako magister inżynierii elektrycznej i komputerowej, Madan wcześniej pracował z początkującym producentem technologii znakowania wodnego wideo, a następnie współpracował z firmami Samsung i Google. Pasją Madana jest rozwiązywanie problemów z technologią. Ma doświadczenie w rozwoju/skalowaniu androida w ekosystemie partnerskim i poprawianiu żywotności baterii smartfonów.

FARHAT ALI

DORADCA, STRATEGIA

ZDOLNOŚĆ PRZYWÓDCZA | AKUMULACJA TECHNOLOGICZNA | STRATEGIA

Farhat był Prezesem i Dyrektorem Generalnym Fujitsu-America, gdzie aranżował fuzje spółek zależnych Fujitsu w celu utworzenia Fujitsu America, uruchomił nowe przedsięwzięcia, zbudował efektywny zespół wykonawczy, reorganizował strukturę sprzedaży, poprawił satysfakcję klientów, zamknął duże transakcje i przekroczył roczne plany zysków. Przed Fujitsu, pracował 20 lat w Amdahl Corporation, gdzie zajmował stanowiska kierownicze w tym wiceprezesa ds. obsługi klienta, wiceprezesa ds. operacyjnych oraz dyrektora finansowego Amdahl Global Services. Posiada tytuł licencjata z Princeton oraz tytuł MBA z Harvardu. Teraz z pasją doradza sensfix we wszystkich aspektach działalności i operacji.

CIGDEM TORAMAN

DORADCA, RELACJE MARKETINGOWE/INWESTORSKIE

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ | MARKETING | TECHNOLOGIA | MEDIA | FINANSE| HANDEL DETALICZNY VENTURE CAPITAL

Cigdem Toraman, Dyrektor Zarządzający StartersHub US i Startupbootcamp Scale San Francisco - konsekwentnie od 30 lat odgrywa wiodącą rolę w swojej karierze, między innymi w budowaniu elektronicznego systemu handlu dla Borsa Istanbul (BIST) na początku lat dziewięćdziesiątych, zarządzając całą działalnością badawczą i rozwojową Karma International w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, 10 lat w Dogan Holding, (jednym z największych konglomeratów w Turcji), na stanowiskach m.in. Dyrektora Grupy odpowiedzialnego za sprzedaż, marketing i technologię mediów w Dogan Gazetecilik, a następnie Dyrektora Generalnego prywatnego serwisu handlowego Dogan Online. Po prowadzeniu w latach 2012-2013 ogólnokrajowej działalności globalnej firmy technologicznej Phorm zajmującej się personalizacją, rozpoczęła własną działalność w mediach cyfrowych i e-commerce. Obecnie Cigdem Toraman jest również doradcą biznesowym członka zarządu kilku startupów (Monument, Segmentify, Cabture, Teleporter, Wisboo, Smart Mimic, Sixa, Eventbaxx, Meditopia, Thread In Motion, Poltio, Kimola).

PRAKASH NARAYAN

DORADCA, TECHNOLOGIA

WIZJA I STRATEGIA PRODUKTU | ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA | DOSTAWA | SOJUSZE PARTNERSKIE

Ponad 20 lat doświadczenia we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania, od koncepcji do dostawy, z najnowszym doświadczeniem w projektowaniu i napędzaniu wdrażania aplikacji mobilnych o architekturze klient-serwer obejmującej agregację i dostarczanie danych o wysokiej wartości. Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i prowadzeniu ich zgodnie z harmonogramem do realizacji. Dostarczanie seminariów branżowych / pisanie białych ksiąg na temat technologii Java i Social Networking. Doskonałe opanowanie narzędzi programistycznych, programowania systemów operacyjnych, strojenia i analizy aplikacji. Zbudowane sojusze partnerskie, pielęgnowanie wzajemnie korzystnych relacji, interakcja z VC / analitykami

ANIL ADVANI

DORADCA

Anil jest doradcą, prawnikiem, anielskim inwestorem i mentorem dla założycieli startupów w Dolinie Krzemowej i na całym świecie. Doradza firmom rozpoczynającym działalność na wczesnym etapie rozwoju globalnym korporacjom międzynarodowym od momentu ich powstania, poprzez cykl życia przedsięwzięcia, negocjowanie finansowania aniołów i przedsięwzięć, transakcje z klientami i transakcje licencyjne oraz fuzje i przejęcia. W ciągu ostatnich 19 lat pracy w firmach prawniczych z branży energetycznej, takich jak Cooley Godward i Orrick Herrington, a obecnie Inventus Law, reprezentował ponad 3,000 startupów, aniołów i założycieli, oraz był zaangażowany w prawie 500 transakcji finansowania i fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 3 miliardów dolarów.

DR. RALPH WERNER

DORADCA, BUSINESS DEVELOPMENT

Różne stanowiska kierownicze w firmach zajmujących się handlem elektronicznym, reklamą i ogłoszeniami internetowymi (National Semiconductors, eBay, mobile.de, Adconion, Naspers, Matomy, Deutsche Telekom, RingierAxelSpringer Media AG, Dekamedia). Pasja do innowacji technologicznych i modeli biznesowych. Szeroki zakres wiedzy i umiejętności budowanych na przestrzeni lat, począwszy od technologii produkcji półprzewodników, doradztwa w zakresie zarządzania i rozwoju strategii na rynkach internetowych, reklamy cyfrowej po stronie kupna i sprzedaży, internetowych modeli biznesowych Rozwój biznesu i sprzedaży oprogramowania Bezpieczeństwo sieciowe Oprogramowanie Reorganizacja i procesy transformacji

MICHAEL YORKER

DORADCA

Michael ma ponad 21 lat doświadczenia w zarządzaniu obiektami i projektami, negocjacjach umów i leasingu, rozwoju klienta, budowaniu relacji i obsłudze klienta. Zajmuje się podejmowaniem kluczowych decyzji, planowaniem przestrzeni, kupnem korporacyjnym, zakupem nieruchomości, oceną potrzeb, planowaniem mebli systemowych, inwentaryzacją, zarządzaniem usprawnieniami dla najemców, zarządzaniem projektami budowlanymi, usprawnieniami dla najemców, zarządzaniem bezpieczeństwem budynków oraz usprawnieniami, wsparciem klienta i planowaniem przestrzeni handlowej za pomocą AutoCAD R14 do 2016 roku w firmach zatrudniających od 22 do 1200 pracowników. Doświadczenie obejmuje również nauczanie BCLS/CPR dla American Heart Association, zarządzanie restauracjami/barami, handel detaliczny oraz przemysł hotelarski w USA, Wielkiej Brytanii i Ameryce Południowej.

SANJIT SINGH DANG

DORADCA

Dr Sanjit Singh Dang od prawie dwóch dekad jest odnoszącym sukcesy Venture Capitalistą, członkiem zarządu, mówcą i pisarzem w Dolinie Krzemowej. Obecnie jest współzałożycielem i prezesem U First Capital, który zapewnia Venture Capital jako usługę dla korporacji. Wcześniej pracował w Intel Capital, gdzie miał doskonałe wyniki w prowadzeniu 1 Exit każdego roku: DocuSign (IPO 2018), Body Labs (2017), VokeVR (2016), Maginatics (2015) i Basis Science (2014). Był inwestorem i członkiem zarządu kilku firm, w tym True Fit, Reflection, Helpshift i Enlighted. Sanjit ma doświadczenie w inwestowaniu w sektorach konsumentów i przedsiębiorstw w kilku obszarach: Transport, Sztuczna Inteligencja, Bezpieczeństwo, Wielkie Dane, Internet przedmiotów, Rzeczywistość Wirtualna, Handel Elektroniczny, itp.