Oferta pracy: React Native Developer

Doświadczenie: 4+ lata

Opis:
Poszukujemy React Native developera zainteresowanego budowaniem wydajnych aplikacji mobilnych zarówno na platformie iOS jak i Android. Będziesz odpowiedzialny za architekturę i budowę tych aplikacji, a także koordynację z zespołami odpowiedzialnymi za inne warstwy infrastruktury produktu. Budowanie produktu wymaga współpracy, dlatego wymagany jest silny gracz zespołowy, który dąży do perfekcji.

Obowiązki:

  • Budowanie perfekcyjnych, poprawnych interfejsów użytkownika na obu platformach mobilnych
  • Wykorzystanie natywnych interfejsów API do głębokiej integracji z obiema platformami
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów oraz wąskich gardeł wydajnościowych w celu uzyskania wydajności, która sprawia wrażenie natywnej
  • Dotrzeć do społeczności open source, aby zachęcić i pomóc wdrożyć krytyczne dla misji poprawki oprogramowania – React Native porusza się szybko i często łamie rzeczy
  • Utrzymanie kodu i pisanie testów automatycznych, aby zapewnić najwyższą jakość produktu
  • Przejście istniejących aplikacji webowych React na React Native

Wymagane umiejętności:

  • Silne zrozumienie języka JavaScript i TypeScript oraz jego niuansów, w tym składni ES6+
  • Doświadczenie z React. JS i React Native framework
  • Wiedza na temat programowania funkcjonalnego i zorientowanego obiektowo
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych i responsywnych aplikacji internetowych
  • Zdolność do pisania dobrze udokumentowane, czysty kod Javascript
  • Rock solid w pracy z zależnościami innych firm i debugowania konfliktów zależności
  • Znajomość natywnych narzędzi do budowania, takich jak XCode, Gradle, Android Studio, IntelliJ
  • Zrozumienie REST API, model żądania dokumentu, i offline przechowywania
  • Doświadczenie z automatycznych pakietów testowych, takich jak Jest lub Mocha
  • Doświadczenie z aplikacjami do Messaging, Audio / Video
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji na systemie iOS oraz Android

O projekcie:

Sensfix to startup z Doliny Krzemowej i zespołem pracującym w Polsce. Budujemy pierwszą w swoim rodzaju platformę typu machine-2-service, która umożliwia każdej maszynie i urządzeniu automatyczne wyszukiwanie, znajdowanie i wzywanie najbliższego personelu serwisowego w celu naprawy, zanim się zepsuje.

Wynagrodzenie:

Umowa B2B: 16 000 – 21 000 PLN brutto/miesiąc
Umowa o prace: 16 000 – 21 000 PLN brutto/miesiąc

Języki:
Angielski: minimum B2
Polski: Natywny

Inne Benefity
Akcje / udziały w zyskach firmy

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx