Oferta pracy: Digital Marketing Manager

Doświadczenie: 3+ lat

Opis:
Poszukujemy Digital Marketing Managera, który jest zmotywowany do łączenia kreatywności i autentyczności swojej pracy i utożsamiania jej z wizją firmy. Kierownik będzie utrzymywać naszą obecność w mediach społecznościowych we wszystkich kanałach cyfrowych, planować cyfrowe kampanie marketingowe, w tym strony internetowe, SEO/SEM, e-mail, media społecznościowe i reklamy display oraz mierzyć i raportować wydajność wszystkich cyfrowych kampanii marketingowych

Obowiązki:

  • Opracowanie planu ruchu na stronie internetowej oraz tworzenie celów i benchmarków do osiągnięcia
  • Generowanie miesięcznych raportów dotyczących wyników kampanii marketingowych
  • Optymalizacja strony internetowej i kanałów social media pod kątem SEO oraz użyteczności
  • Zarządzaj sztuką i copywritingiem (outsourcing w razie potrzeby)
  • Analizowanie kluczowych wskaźników jednostek naszego ruchu na stronie internetowej i naszych kwoty usług
  • Partneruj z specjalistami od reklamy i medów w celu zwiększenia wyników marketingowych
  • Opracowanie, ocena i nadzorowanie wdrażania protokołów i procedur testów A/B
  • Zarządzaj wszystkimi aspektami operacji marketingowych, w tym kluczowym personelem
  • Komunikuj się z naszym CEO na temat celów i wyników marketingowych

Wymagane umiejętności:

  • Wymagany tytuł licencjata z marketingu lub pokrewnej dziedziny
  • 4 + lat doświadczenia w B2B marketingu cyfrowego i reklamy
  • Doskonałe zrozumienie mediów społecznościowych i metryki strony internetowej i najlepszych praktyk
  • Udokumentowane doświadczenie z e-mail marketingu, generowania leadów i SEO
  • Wymagana zaawansowana znajomość HTML i CSS

Ogólna działalność:

  • Zarządzanie stroną internetową i zaangażowanie
  • Tworzenie treści
  • Kreatywne projektowanie
  • Zarządzanie mediami online
  • PR i zarządzanie zdobytymi mediami
  • CRM & Lead Scoring & Nurturing
  • Comiesięczne raporty na temat wydajności marketingu

O projekcie:

Sensfix to startup z Doliny Krzemowej i zespołem pracującym w Polsce. Budujemy pierwszą w swoim rodzaju platformę typu machine-2-service, która umożliwia każdej maszynie i urządzeniu automatyczne wyszukiwanie, znajdowanie i wzywanie najbliższego personelu serwisowego w celu naprawy, zanim się zepsuje.

Cechy:

  • pro-aktywny
  • pasjonat
  • zorganizowany
  • płynny angielski w mowie i piśmie w celu komunikacji z innymi członkami zespołu
  • zorientowany na zadania
  • doskonały w improwizacji, gdy jest to konieczne
  • przyjazne nastawienie

Wynagrodzenie:

Umowa B2B: 9 000 – 16 000 PLN brutto/miesiąc
Umowa o prace: 9 000 – 16 000 PLN brutto/miesiąc

Języki:
Angielski: minimum B2
Polski: Natywny

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx