Oferta pracy: Quality Assurance Engineer

Doświadczenie: 10+ lat

Rodzaj pracy: Zdalna

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Opis:
Podczas tworzenia oprogramowania przechodzisz przez wiele etapów. Od wstępnych wymagań aż do wprowadzenia produktu na rynek trzeba się upewnić, że wszystko działa zgodnie ze specyfikacją. Dlatego właśnie poszukujemy inżyniera ds. zapewnienia jakości, który pomoże nam w utrzymaniu naszego znanego na całym świecie poziomu jakości i niezawodności. Dołączając do naszego zespołu, będziesz brał udział w różnych projektach, oceniając jakość oprogramowania poprzez projektowanie i wdrażanie procesów testowania oprogramowania. Przejmiesz odpowiedzialność za jakość kodu poprzez testy eksploracyjne i automatyczne. Będziesz polował na błędy, identyfikował problemy, zgłaszał je i pilnował, aby zostały usunięte. W osiąganiu wielkości nie ma dróg na skróty: To dużo pracy. Ale kiedy już znajdziesz się na szczycie, będziesz cieszyć się widokiem.

Obowiązki:

 • Przegląd i analiza wymagań, specyfikacji i technicznych dokumentów projektowych, dostarczanie informacji zwrotnych w odpowiednim czasie
 • Opracowywanie szczegółowych, kompleksowych i dobrze ustrukturyzowanych planów testów i przypadków testowych
 • Ustalanie priorytetów i planowanie działań testowych
 • Pełnienie roli inżyniera testów: projektuj, rozwijaj i wykonuj testy automatyczne
 • Identyfikuj i raportuj znalezione problemy, a następnie sprawdzaj, czy problemy zostały rozwiązane
 • Wykonuj testy regresji

Wymagane umiejętności:

 • Udokumentowane doświadczenie w pracy w zapewnieniu jakości oprogramowania
 • Silna znajomość metodologii QA oprogramowania, narzędzi, procesów i dokumentacji oraz SRS
 • Wieloletnie doświadczenie z narzędzi do automatycznego testowania
 • Wyłapywanie szczegółów i dążenie do doskonałości
 • Bądź chętny do pomocy kolegom z zespołu, dzielenia się swoją wiedzą z nimi i uczenia się od nich
 • Bądź otwarty na otrzymywanie konstruktywnych informacji zwrotnych i przekształcanie ich w usprawnienie procesu

O projekcie:

Sensfix to startup z Doliny Krzemowej i zespołem pracującym w Polsce, założony przez absolwenta IIT. Wraz z byłymi specjalistami z Google i IBM buduje on pierwszą w swoim rodzaju platformę typu machine-2-service, która umożliwia każdej maszynie i urządzeniu automatyczne wyszukiwanie, znajdowanie i wzywanie najbliższego personelu serwisowego w celu naprawy, zanim się zepsuje.

Dzięki tej platformie SaaS (Service Cloud), kierownicy serwisu w różnych branżach i zakładach mogą w pełni zdigitalizować przepływy pracy; wykorzystać IoT i AI, aby umożliwić aktywom i urządzeniom w ich portfolio – samoczynne planowanie, samoczynne wysyłanie i samoczynne zgłaszanie napraw i konserwacji natychmiast i automatycznie – co prowadzi do zautomatyzowanych operacji bez tablicy rozdzielczej. Sensfix zmienia branżę MRO poprzez poprawę czasu sprawności maszyn (MU), skrócenie średniego czasu naprawy (MTTR) oraz zwiększenie wskaźnika powodzenia pierwszej wizyty (FVSR), co prowadzi do obniżenia kosztów naprawy sprzętu o 30%. Ich klienci działają na rynkach Oil & Gas, Facility Management oraz Smart City.

Obecnie Sensfix obsługuje 6 klientów (w USA i Europie) i ma w planach pozyskanie kolejnych 18 klientów korporacyjnych.
Sensfix jest spółką typu C-Corp zarejestrowaną w stanie Delaware w Santa Clara, Kalifornia, USA. Posiada spółkę zależną w Polsce (Sensfix Sp. z o.o.). Łącznie zatrudnia 12 osób w pełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie:

Umowa B2B: 11 000 – 15 000 PLN brutto/miesiąc
Umowa o prace: 11 000 – 15 000 PLN brutto/miesiąc

Języki:
Angielski: B2, C1, C2
Polski: Natywny

Inne Benefity
Akcje / udziały w zyskach firmy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: hr@sensfix.com