Oferta pracy: DevOps Engineer

Doświadczenie: 10+ lat

Opis:
Poszukujemy doświadczonego inżyniera DevOps, który pomoże naszemu zespołowi ustanowić praktykę DevOps. Będziesz ściśle współpracował z wiceprezesem ds. inżynierii w celu zidentyfikowania i ustanowienia praktyk DevOps w firmie. Będziesz pomagał nam budować skalowalną, wydajną infrastrukturę chmurową. Wdrożysz monitoring w celu automatycznego sprawdzania stanu systemu. Wreszcie, będziesz budował nasz potok CI oraz szkolił i prowadził zespół w zakresie praktyk DevOps.

Obowiązki:

  • Wdrażanie i zarządzanie CI
  • Zarządzanie narzędziami CD
  • Wdrażanie i utrzymywanie monitoringu i alertów
  • Budowanie i utrzymywanie systemów produkcyjnych o wysokiej dostępności

Wymagane umiejętności:

  • Posiadanie certifikatu AWS DevOps lub podobnego certifikatu
  • Silna znajomość platform chmurowych – AWS, GCP
  • Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją, takie jak Ansible, Chef, Puppet, lub podobne
  • Zarządzanie infrastrukturą produkcyjną za pomocą Terraform, CloudFormation, itp.
  • Silne zaplecze administracyjne w zakresie systemu Linux
  • Doświadczenie z Microservices i API
  • Minimum dwuletnie doświadczenie z technologiami – Kubernetes, Dockers
  • Biegłość w kulturze DevOps poprzez CI/CD – GIT, Bitbucket, Jenkins
  • Znajomość Atlassian Confluence, Jira & Bitbucket
  • Doświadczenie z Nginx, Consul & Zipkin
  • Doświadczenie z MySQL, MongoDb, Redis & ElasticSearch
  • Zdolność do prezentacji i komunikacji architektury w formie wizualnej
  • Doświadczenie w warstwie API jak bezpieczeństwo, niestandardowa analityka, throttling, caching, logowanie, monetyzacja, modyfikacje żądań i odpowiedzi itp.

O projekcie:

Sensfix to startup z Doliny Krzemowej i zespołem pracującym w Polsce, założony przez absolwenta IIT. Wraz z byłymi specjalistami z Google i IBM buduje on pierwszą w swoim rodzaju platformę typu machine-2-service, która umożliwia każdej maszynie i urządzeniu automatyczne wyszukiwanie, znajdowanie i wzywanie najbliższego personelu serwisowego w celu naprawy, zanim się zepsuje.

Dzięki tej platformie SaaS (Service Cloud), kierownicy serwisu w różnych branżach i zakładach mogą w pełni zdigitalizować przepływy pracy; wykorzystać IoT i AI, aby umożliwić aktywom i urządzeniom w ich portfolio – samoczynne planowanie, samoczynne wysyłanie i samoczynne zgłaszanie napraw i konserwacji natychmiast i automatycznie – co prowadzi do zautomatyzowanych operacji bez tablicy rozdzielczej. Sensfix zmienia branżę MRO poprzez poprawę czasu sprawności maszyn (MU), skrócenie średniego czasu naprawy (MTTR) oraz zwiększenie wskaźnika powodzenia pierwszej wizyty (FVSR), co prowadzi do obniżenia kosztów naprawy sprzętu o 30%. Ich klienci działają na rynkach Oil & Gas, Facility Management oraz Smart City.

Obecnie Sensfix obsługuje 6 klientów (w USA i Europie) i ma w planach pozyskanie kolejnych 18 klientów korporacyjnych.
Sensfix jest spółką typu C-Corp zarejestrowaną w stanie Delaware w Santa Clara, Kalifornia, USA. Posiada spółkę zależną w Polsce (Sensfix Sp. z o.o.). Łącznie zatrudnia 12 osób w pełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie:

Umowa B2B: 18 000 – 24 000 PLN brutto/miesiąc
Umowa o prace: 18 000 – 24 000 PLN brutto/miesiąc

Języki:
Angielski: minimum B2
Polski: Natywny

Inne Benefity
Akcje / udziały w zyskach firmy

Job Category: DevOps Software
Job Type: Full Time
Job Location: Remote Warsaw

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx